Facebook

Architektura wnętrz

03.07.2011Christie Beach Residence

Tagi: architektura wnętrz, design, inspiracje, rezydencja, wnetrza

Budynek widoczny na zdjęciach to po części szklany dom, po części rustykalna chatka, a po części w pełni nowoczesny projekt.

Christie Beach Residence

Christie Beach Residence służy zarówno jako całoroczna siedziba, jak i jedynie sezonowo odwiedzany budynek dla właścicieli budynku oraz ich rodzin. Projekt ten powstał w pracowni architektów z Altius Architecture, którzy pochwalić się mogą już kilkoma poważniejszymi sukcesami dziedzinie projektowania – zdobyli kilka ważnych nagród za swoje projekty.

Christie Beach Residence

Christie Beach Residence znajduje się na zachodnim wybrzeżu jeziora Huron w Ontario w Kanadzie. Jednym z celów architektów z Altius Architecutre było stworzenie budynku, który miałby jak najmniejszy wpływ na środowisko – zarówno wizualnie, jak i pod względem odpowiedniego korzystania z zasobów. Poza tym architekci musieli sprostać zadaniu budowy siedziby dla aż czerech pokoleń, jako że w domu tym znajdują się aż cztery rodziny.

Christie Beach Residence

W zależności od pory roku mieszkańcy mogą cieszyć się kąpielami w przydomowym basenie lub ciepłem wnętrz, w których dominujący materiał – drewno, wyczarowuje niezwykle przyjazną atmosferę.

Via chictip.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry