Facebook

Architektura wnętrz

25.06.2011Colonie Restaurant

Tagi: architektura wnętrz, design, restauracja, wnetrza

Colonie Restaurant to wyjątkowy przykład tego, jak w kreatywny sposób można wykorzystać materiały, które jeszcze niedawno służyły zupełnie odmiennym celom aniżeli dekorowanie.

Colonie Restaurant

W obrębie tejże restauracji znaleźć możemy przede wszystkim materiały pochodzące z recyclingu, które na powrót zyskały uznanie ludzi stając się elementem wystroju pięknych wnętrz nowej, eleganckiej restauracji.

Colonie Restaurant

Otworzona w niedawnym czasie Colonie powstała w Brooklyn Heights w Nowym Yorku – jest to świeży przykład tego, że okolica w której znajduje się restauracja odżywa i staje się jednym z nowych centrów miasta. Projekt został stworzony przez Alexa Meyersa z MaDesign.

Colonie Restaurant

Jego celem było stworzenie restauracji, która byłaby dowodem tego, iż można opracować wspaniały wystrój mając do dyspozycji nie materiały z najwyższej półki a jedynie materiały przetworzone. Do stworzenia podłóg wykorzystano drewno z odzysku. Podobny materiał posłużył do stworzenia sufitów oraz stołów. Innym przykładem ekonomiczności jest lustro, które także pochodzi z zamkniętego obecnie Toy Building.

 

Via yatzer.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry