Facebook

Architektura wnętrz

08.08.2011Industrial Loft

Tagi: architektura wnętrz, design, loft, wnetrza

Ten industrialny w charakterze loft wydaje się być idealnym tłem dla kolekcji dzieł sztuki jego właścicieli. Biel jawi się tutaj niczym powiew świeżego powietrza.

Industrial Loft

Loft ten jest idealnym przykładem tego, że industrialny wystrój nie musi wcale być nieco nazbyt ostry i mechanicznie bezduszny, nieco nazbyt ciężki, wypełniony przede wszystkim ostrymi liniami i kątami – mamy tutaj do czynienia z industrialną lekkością, która w połączeniu z bielą tworzy styl industrialny pełen wdzięku i subtelności.

Industrial Loft

Sufity oraz okna dachowe prezentują się tutaj świetnie dzięki pozostawieniu odpowiednich struktur dachowych na widoku. Wyposażenie wnętrz, przede wszystkim meble, których czyste, łagodne linie łączą się w doskonały sposób z elementami dekoracyjnymi wnętrz.

Industrial Loft

Możemy tutaj zauważyć także schody w stylu industrialnym, które wzbogacają wnętrze swoją strukturą. Jedne schody podkreślają aspekty horyzontalne mieszkania, drugie zaś jego aspekty wertykalne. Dzięki temu zachowana jest we wnętrzu ciekawa równowaga poziomów. Wnętrze to zostało zaprojektowane przez architektów z Poteet   Architects.

Via trendir.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry