Facebook

Architektura wnętrz

09.07.2011Kirk Originals Eyewear

Tagi: architektura wnętrz, design, optyk, sklep, wnetrza

Znajdujący się w Londynie sklep okulistyczny zaskakuje wystrojem już od samego wejścia. Ten należący do sieci Kirk sklep został zaprojektowany przez Campaign Design i wydaje się być miejscem, w którym prędzej można by się spodziewać jakiegoś rodzaju wystawy sztuki, bądź też mody.

Kirk Originals Eyewear

Jeżeli jednak spojrzymy na materiał prezentowany w sklepie to musimy zgodzić się, iż oprawki do okularów mają w sobie wiele ze sztuki jak i z mody, dlatego też tego typu wnętrze można określić jako jak najbardziej odpowiednie.

Kirk Originals Eyewear

Poza krótką, umieszczoną nad samym wejściem nazwą firmy, nie znajdziemy w tym miejscu niemalże żadnego tekstu nie ma tutaj ani cen ani broszur reklamowych, jedynie pokaźne, wycięte z kartonu oczy zwisające z sufitu i bacznie obserwujące kupujących.

Kirk Originals Eyewear

Wystrój ten jest wizualnie ekscytujący mroczne barwy połączone z świetnym oświetleniem tworzą niezwykły klimat. Każda para oprawek znajduje się na podkładce z nadrukowanymi nań oczami cała seria w ten sposób zaprezentowanych oprawek tworzy niezwykłą kolekcję, prezentującą się wręcz futurystycznie.

Via chictip.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry