Facebook

Architektura wnętrz

13.08.2011The Cube by Electrolux

Tagi: archiektura wnętrz, design, restauracja, wnetrza

Przełomowy design, uderzająco niesamowite lokacje oraz wspaniała kuchnia to wyróżniki The Cube – projektu, który zaproponowała całemu światu znana powszechnie, także w Polsce firma Electrolux.

The Cube by Electrolux

The Cube to restauracja, która została zaprojektowana przez firmę Park Associati którą tworzą pochodzący z Mediolanu Filippo Pagliani oraz Michele Rossi. Jest to projekt, który jeszcze nigdy nie pojawił się w świecie architektury.

The Cube by Electrolux

Jedynym porównywalnym projektem jest być może  zaproponowany przez Art. Home projekt w Palais De Tokyo w Paryżu. Wyjątkowość The Cube polega przede wszystkim na tym iż restauracja ta to projekt mobilny, który będzie przenoszony z miasta do miasta i umiejscawiany na najbardziej pięknych i najmniej możliwych do przewidzenia lokacjach.

The Cube by Electrolux

Mieszkańcy wybranych miast Europy oraz Rosji będą mogli spożyć doskonały posiłek obserwując jednocześnie swoje miasto z zupełnie nowej perspektywy. Restauracja ta pojawiać się będzie na najbardziej rozpoznawalnych budynkach i urzekać gości na wszelkie możliwe sposoby.

Via yatzer.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry