Facebook

Architektura wnętrz

02.08.2011The Home of Elvira Bach

Tagi: architektura wnętrz, design, dom, pracownia, wnetrza

Z reguły artyści, tworząc wnętrza pomieszczeń, w których będą przebywać przez długi okres, starają się wypełnić je dziełami, które stanowią dla nich inspirację.

The Home of Elvira Bach

Elwira Bach nie jest wyjątkiem w tej kwestii. Artystka żyła w Berlinie od 1986 roku. Jej dom wypełniony jest światłem, co stwarza wrażenie, iż wysokie sufity pomieszczeń są jeszcze bardziej imponujące. Pewność siebie i ciekawa wizja pomogły Elwirze w osiągnięciu sławy i dojrzałości artystycznej, a w wyniku tego udało jej się stworzyć bardzo ciekawe wnętrze mieszkania.

The Home of Elvira Bach

Miejsce, które prezentujemy na fotografiach jak najlepiej oddaje kreatywnego ducha artystki i jest miejscem, w którym artystka może oddać się tworzeniu kiedy tylko wezwie ją do tego muza. Ciekawie prezentuje się salon, w którym połączeniu uległy biel oraz czerń ozdobione licznymi, drobnymi elementami stanowiącymi o oryginalności wnętrza.

The Home of Elvira Bach

Mamy tutaj do odnalezienia wiele niecodziennych dekoracji, które Elwira ceni sobie szczególnie. Pozostałe pomieszczenia ukazują już przede wszystkim  kreatywne, ciekawie rozmieszczone obiekty podrasowane nieco szeroką paletą barw, które dostały się do wnętrza.

Via decoist.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry