Facebook

Architektura wnętrz

28.06.2011Villa LA Reve

Tagi: architektura wnętrz, design, willa, wnetrza

Ta luksusowa willa o nazwie La Reve to przepiękny nowoczesny budynek zlokalizowany na prywatnej plaży w Baie Rouge w Saint Martin na Karaibach.

Villa LA Reve

Willa posiada oczywiście wszystko to co sprawia, że dany dom staje się marzeniem – idealnym miejscem, w którym znajdują się wszystkie możliwe udogodnienia. Zarówno lokalizacja, jak i nowoczesna architektura sprawiają, że jest to miejsce, w którym każdy mieszkaniec zatłoczonego miasta miałby ochotę spędzić resztę swojego życia.

Villa LA Reve

Ogromny basen i niesamowite wnętrza to oczywiście kolejne elementy, które przemawiają za tym, by spędzić we wnętrzu willi choć kilka nocy. Willa De Reve opisywana jest jako ‘samoistny raj’.

Villa LA Reve

Raj ten dostępny jest oczywiście dla każdego, kto dysponuje wystarczającą ilością funduszy, by pozwolić sobie na wynajęcie jej – jest dostępna przez cały rok. W zależności od pory sezonu i pory roku kwoty, które trzeba uregulować z właścicielami willi wahają się pomiędzy 6 000 a 17 000 dolarów za  noc, przy czym najkrótszy możliwy pobyt to pięć nocy.

Via chictip.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry