Facebook

Architektura wnętrz

27.06.2012Villa Michaela / Tajlandia

Tagi: /, do, Michaela, Raj, tajlandia, Villa, wynajęcia

Raj do wynajęcia

Rezydencja Michaela, w Tajlandii to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek z rodziną lub znajomymi. Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy to zapierający dech w piersiach widok, wprost na pływające świątynie Wat Plai Laem.

Wnętrze uderza swoją przestronnością i otwartym planem, a kanapy i sofy, sprawiają, że chce się tu zostać i odpocząć, choć na chwilę. Centralnym elementem wystroju i pewnego rodzaju klamrą kompozycyjną są czarne żyrandole, które wraz z innymi czarnymi dodatkami nadają wnętrzu wyrafinowanego charakteru, oraz stanowią kontrast dla jasnych wnętrz. Dwie z pięciu dostępnych sypialni, umieszczono w oddzielnym pawilonie, dzięki temu nawet podczas nocnych imprez, ci którzy opadną z sił, będą mogli w spokoju się wyspać. Najbardziej okazale prezentuje się jednak taras, z basenem, kamiennym wodospadem i platformą na wodzie, gdzie opalając się przez długie godziny można podziwiać niesamowite widoki.

Cena za noc waha się od 900 do 1 800 dolarów i jeśli jesteście skłonni zapłacić tyle za pobyt tutaj, więcej informacji znajdziecie na stronie thai-real.com

 

Autor: Icon


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry