Facebook

Inspiracje

13.07.2012The Moooi Gallery

Tagi: architektura wnętrz, design, galeria, inspiracje, wnetrza, wzornictwo

Jeżeli ktoś jest fanem  wystroju wnętrz, który zawsze będzie mógł zaskoczyć i wprawić w zdumienie to krótki spacer po galerii, w której wystawione są dzieła firmy Moooi może stać się początkiem ciekawej przygody z wystrojem oryginalnym i niespotykanym.

The Moooi Gallery

O poprzedniej galerii Moooi pisaliśmy już na naszej stronie, jednakże całkiem niedawno pojawiła się nowa kolekcja dzieł projektantów firmy - kolekcja Jesień 2011. Goście galerii mogą cieszyć zmysł wzroku niezwykle ciekawymi formami, które prześcigają się w oryginalności.

The Moooi Gallery

Ta znajdująca się w Amsterdamie galeria (dział designu) oferuje swoim gościom podróż przez krainę, w której każdy element może stać się ukochanym elementem wystroju własnego mieszkania.

The Moooi Gallery

Możemy tutaj podziwiać zarówno tak popularne projekty, jak Random Light, jak i zupełnie nowe dzieła, które dopiero czekają na przypływ popularności. Biorą pod uwagę znaczenie firmy na rynku owa popularność jest nieunikniona.

Via fokal.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Komentarz użytkownika tmlody tmlody
08.09.2014 10:45
Naprawdę świetna galeria. Ja akurat jestem fanem tematyki [url=http://archigrafia.com]fotografia wnętrz[/url] i zaczynam coraz głębiej wchodzić w te tematy.
odpowiedz
Komentarz użytkownika ArtDeco_meble ArtDeco_meble
10.12.2014 14:45
To jest to, co podoba mi się najbardziej - minimal ;) Dobry wpis, ciekawe zdjęcia. A tu kilka projektów ode mnie http://www.artdeco.waw.pl/meble-kuchenne,gl1,3
odpowiedz
Komentarz użytkownika krzysadmski krzysadmski
13.05.2016 11:31
Bardzo ciekawie zaaranżowane wnętrza :) U nas również znaleźć można kilka projektów <a href="https://mebleidekoracje.pl/">https://mebleidekoracje.pl/</a>
odpowiedz

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry