Facebook

Praktyczne porady

14.06.2011Wyraziste kolory w twoim domu

Tagi: aranżacje, design, kolory, porady, wnetrza

Mocne kolory to takie barwy, które w zestawieniach ze sobą prezentują się mocniej, dramatyczniej i bardziej wpadają w oko. Oto porcja mocnych zestawień na rok 2011.

Wyraziste kolory w twoim domu

Turkusowy i limonkowy: Turkus został okrzyknięty kolorem 2010 roku. Od tej pory jego supremacja nie podlega dyskusji. Turkusowy to kwintesencja świeżości i nowoczesności. W mocnej wersji turkusowy najlepiej połączyć z limonkowym. Nieważne czy użyjecie go w łazience, kuchni czy w salonie to zestawienie przypomni wam zawsze o wakacjach na tropikalnej plaży. Turkus i limonka to także wyrafinowana estetyka z najwyższej półki. Pamiętajcie o tym!

Wyraziste kolory w twoim domu

Pomarańczowy i mocny róż: To zestawienie może wydać się cokolwiek zaskakujące. Przecież obie barwy są całkiem bliskie sobie. Nie powinniśmy się jednak tego obawiać. Zapewniamy, że kolory sprawdzają się razem wręcz wybornie. Odcień pomarańczowego może być dowolny od pastelowo łososiowego do głębokiej rdzy. Każda wersja odcieniowa będzie skuteczna. Kombinacja polecana szczególnie do dobrze nasłonecznionych wnętrz.

Wyraziste kolory w twoim domu

Czarny i neutralne kolory: Czarny to na swój sposób wyjątkowy kolor. Pasuje do wszystkiego i prawie w każdym zestawieniu wygląda imponująco. Nie inaczej jest z neutralnymi barwami takimi jak beżowy, szary czy karmelowy. Na koniec należy dodać, że czarnego nigdy za wiele.

Wyraziste kolory w twoim domu

Jeśli jesteście już znudzeni swoimi nudnymi ścianami najwyższa pora na malowanie. Mamy nadzieje, że powyższe rekomendacje okażą się pomocne.

Via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry