Facebook

Różne

18.07.2011Volga House

Tagi: architektura wnętrz, design, dom, wnetrza

Wraz z tym projektem przenosimy się do rosyjskiego miasta Tverskaya położonego nad brzegiem Wołgi. Dom jest próbą twórczej reinterpretacji daczowego stylu, a autorem projektu jest Peter Kostelov.

Volga House

Cała struktura składa się z dwóch modułów: poziomego i pionowego. Mają one kształt sześcianów. Najciekawszym elementem dizajnu fasady jest użycie drewna na całej powierzchni. Nie jest jednak tak, że drewno jest jednolite.

Volga House

Wręcz przeciwnie Peter Kostelov postanowił stworzyć coś a la patchwork złożonych z mniejszych prostokątów i kwadratów o różnych odcieniach brązu. Dzięki temu zabiegowi Volga House z każdej strony prezentuje się trochę inaczej. Volga House to przede wszystkim komfortowe miejsca do mieszkania. Jest tutaj dużo przestrzeni, a rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń zorganizowano pod kątem jak największej funkcjonalności.

Volga House

Dizajn wnętrza domu dubluje estetykę fasady zewnętrznej. Drewniane podłogi, ściany oraz meble kreują bardzo jednolitą i ciepłą atmosferę, które idealnie koresponduje z zielonym otoczeniem

Via homevaganza.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry