Facebook

Wzornictwo

07.09.2011Mini szklarnia

Tagi: design, wzornictwo

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Pragniemy zaprezentować niezwykle kreatywny pomysł na użycie żarówki. Stare i spalone żarówki zostały wykorzystane do stworzenia mini szklarnii.

Mini szklarnia

Nie tylko przyspieszają wzrost roślin, ale także je chronią. Dzięki codzienności, a konkretniej spalonej żarówki narodził się świetny pomysł. Żarówki są niczym małe dzieła sztuki. Jest to przykład bardzo efektownego i zaskakujego użycia produktu, który w inny wypadku byłby po prostu wyrzucony na śmietnik. Jeśli nie obca jest Wam dbałość o środowisko naturalne oraz wrażliwość estetyczna to te pomysł przypadnie Wam z pewnością do gustu.

Mini szklarnia

Jest to także zaproszenie dla wszystkich tych, którzy zawsze chcieli stworzyć coś kreatywnego, ale nie mieli odwagi tego zrobić. Czas popatrzeć na otaczające nas przedmioty i pomyśleć w jaki sposób można je twórczo połączyć. Efekty mogą być naprawdę zdumiewające! Czego najlepszym dowodem jest pokazywana przez nas żarówka-szklarnia.

Wracając do tego produktu, naszym zdanie ma on w sobie ogromny potencjał estetyczne i może z powodzeniem spełniać rolę ozdoby w naszym mieszkaniu. Możemy być pewni, że nasi goście zwrócą na niego uwagę.

Via gizfactory.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry