Facebook

Wzornictwo

30.06.2011Mood Rocking Bed

Tagi: design, fotel, meble, wzornictwo, łóżko

Mood Rocking Bed to dizajn, który inspiruje spokój i komfort. Autorem projektu tego oryginalnego łóżka jest Joe Manus z firmy Shiner International.

Mood Rocking Bed

Propozycja Joe Manusa nadaje się równie dobrze do umieszczenia w sypialni jak i w ogrodzie, gdzie bez problemu sprawdzi się w roli substratu hamaka. Krzesła bujane to standard. Z łóżkami jest zupełnie inaczej. Przyznajemy, że do tej pory nie mieliśmy okazji spotkać takiego projektu.

Mood Rocking Bed

Mood Rocking Bed przełamuje pewien stereotyp i proponuje nowe doświadczenie, które dla niewtajemniczonych może wydać się trochę ryzykowne. Dla osób obawiających się niefortunnego rozbujania się producent przygotował specjalne gumowe stoper pozwalające na zablokowanie łóżka w jednym miejscu.

Mood Rocking Bed
Oprócz zaskakującego pomysł projekt Joe Manusa oferuje nam także gustowny dizajn. Rama łóżka została wykonana ze stali. Właściwe łóżko posiada drewnianą obudowę, które w połączeniu z ciemno pomalowaną ramą kreuje efekt o charakterze retro. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i swoją urodą ozdobi każdą sypialnie oraz ogród.

via freshome.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry