Facebook

410 postów 39 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Akcesoria kuchenne

Autor
magma magma
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Zakładam ten wątek gdyż poprzedni dotyczący przydatności mikrofali spotkał się z bardzo różnymi odczuciami. Więc jeżeli już postanowimy zakupić mikrofalę warto się zastanowić jaka ma on być czy tradycyjna stojąca na szafce czy może przeznaczona do zabudowy. Jeżeli zdecydujemy się na tradycyjna warto zastanowić się nad kolorem i funkcjami.
Zapraszam do dyskusji
  Odpowiedz
bukowa bukowa
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Kuchenki do zabudowy są droższe od tradycyjnych ale nie zajmują nam miejsca i dodatkowym plusem jest ich estetyczny wygląd.
  Odpowiedz
sopel sopel
9 lat temu
Wiadomość prywatna
Lecz przy takich mikrofalach do zabudowy trzeba się zastanowić jak będą działały wywietrzniki które każda mikrofala powinna mieć oraz to jaki będzie miała wpływ na meble. nie tylko estetyczny wygląd się liczy ale i również a może i przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania
  Odpowiedz
prince prince
9 lat temu
Wiadomość prywatna
mikrofale do zabudowy są znacznie droższe od tych wolno stojących jak i również nie mogą być przenoszone w inne miejsca.
  Odpowiedz
Mrs_Robinson Mrs_Robinson
9 lat temu
Wiadomość prywatna
Ja jestem za tradycyjna mikrofalą jakoś nie jestem przekonana do tych do zabudowy. Więc wolnostojące i najlepiej białe
  Odpowiedz
Patrysia Patrysia
9 lat temu
Wiadomość prywatna
zdecydowanie tradycyjna z tego względu że można właśnie ją przemieszczać a i do tego jest bezpieczniejsza niż do zabudowy w przypadku jakiegoś wybuchu
  Odpowiedz
hydepark hydepark
9 lat temu
Wiadomość prywatna
tradycyjna, już nie przesadzajmy z tymi urządzeniami do zabudowy
  Odpowiedz
nelly nelly
9 lat temu
Wiadomość prywatna
Zależy od tego jak ci pasuje. jak dla mnie urządzenia do zabudowy dużo lepiej wyglądają od takich tradycyjnych i dlatego polecałabym właśnie takie
  Odpowiedz
Diana Diana
9 lat temu
Wiadomość prywatna
ale jak już zostało wspomniane to należy zadbać o względy bezpieczeństwa. gdy mamy doczynienia ze sprzętem do zabudowy to należy wzystko podwójnie sprawdzić ale sam pomysł i takie rozwiązanie uważam za bardzo dobry pomysł
  Odpowiedz
madzia madzia
9 lat temu
Wiadomość prywatna
lepsza jest jak dla mnie mikrofala do zabudowy gdyż resztę urządzeń posiadam właśnie zabudowanych
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry