Facebook

156 postów 21 wątków Forum » Pochwal się jak mieszkasz

Autor
wersalka
8 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Co prawda nie moje ale na pewno warte uwagi mieszkanie. wykonane i pomyślane z dużą fantazją. Styl nieco klubowy. Dobrze czulibyście się w takich wnętrzach ?
  Odpowiedz
Fondovalle
8 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Całkiem fajne mieszkanie, faktycznie w stylu klubowym, ale naprawde ciekawie urozmaicone. Tam na suficie w sypialni to coś się wyświetla? Pozdrawiam
  Odpowiedz
radwan
6 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
A wiecie coś na temat takiej branży jak kowalstwo artystyczne? Planuję zrobić sobie balustradę i poszukuję solidnej firmy.
  Odpowiedz
Domi95
6 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Z firmami z tzw. branży remontowo - budowlanej jest tak, że dopiero po wykonaniu przez nią zlecenia można stwierdzić, czy jest solidna czy nie. Według mnie liczy się, jak długo przedsiębiorstwo działa na rynku. Najlepiej popytać wśród znajomych.
  Odpowiedz
Goszuk
3 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Powiem Wam, że przy obecnej ilości dotacji i jakiś dofinansowań przy czynszu i najmie sięgającym 1000 zł warto się dość mocno zastanowić czy mieszkanie od dewelopera na kredyt nie jest złym pomysłem. Ostatnio we Wrocławiu przeglądaliśmy mieszkania u tego dewelopera - http://www.pcg.pl/ i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.
  Odpowiedz
Kolo Kolo
3 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Według mnie ogromny wpływ na “ciekawość” mieszkania miałoby wyposażenie salonu w kominek ekologiczny. Dość rzadko spotykane to rozwiązanie w mieszkaniach, ale na pewno niezwykłe.
  Odpowiedz
dudek2508
3 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Bardzo ładnie wyglądają również zamontowane grzejniki dekoracyjne. Jest ich trochę na naszym rynku, jednak mi osobiście najbardziej podobają się wzory dostępne w sklepie internetowym Kaldekor.pl - najładniejsze są modele łazienkowe http://kaldekor.pl/grzejnik-atom
  Odpowiedz
inga88
2 lata, 12 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
a zawsze kupując mieszkanie od dewelopera trzeba zamówić odbiór techniczny? Zobacz czy to faktycznie tak bardzo pomaga?
  Odpowiedz
kicia26 kicia26
2 lata, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja sama ostatnio byłam u znajomych w Krakowie i powiem wam, że mają naprawdę zajefajne mieszkanie. Fakt faktem nie własne bo są dopiero na dorobku i wynajmują ale super jest to mieszkanie. Wynajmują od firmy http://www.k2assetmanagement.pl Mieszkanie jest super urządzone wyposażone. W ogóle zaprojektowane wyposażone i tak dalej. Oni tak naprawdę nic nie musieli tam kupować bo wszystko już było. Wprowadzili się ze swoimi ciuchami i podręcznymi rzeczami a tak super sobie mieszkają!!!
  Odpowiedz
Nicpon
2 lata, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
bardzo ładne mieszkania powstają w Warszawie na Mokotowie. Mój kolega nie dawno przeprowadził się do stolicy oczywiście za pracą. Dostał tam propozycję pracy z której oczywiście skorzystał dawali mu 2 razy taką pensję jak miał do tej pory. Jeśli ktoś szukałby również ciekawego miejsca w stolicy to mogę polecić mieszkania mokotówfajna dzielnica i okolica.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry