Facebook

114 postów 12 wątków Forum » Pochwal się jak mieszkasz

Autor
Nataliaa Nataliaa
2 lata temu
Wiadomość prywatna
Nie jestem zwolenniczką takich zupełnie białych, sterylnych wnętrz, mnie się jakoś szpitalnie kojarzą. Zwłaszcza kuchnia. Jakoś dla mnie cała biała zabudowa nie zachęca do jedzenia a zwłaszcza biesiadowania. Podobnie działa na mnie niebieska zastawa stołowa, odbiera mi apetyt. Ale to pewnie kwestia prywatnych upodobań. Znam osobę, która ma całe mieszkanie w bieli i beżu i świetnie się w tym czuje. Niekoniecznie dobrze czują się w tym wnętrzu goście, ale to nie im ma się podobać a gospodarzowi.
  Odpowiedz
Bonaparte
2 lata temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chodzi o moją kuchnię to mam taką, o której zawsze marzyłem. Czyli pod zabudowę. Małą z dużym stołem i krzesłami dla całej rodziny. Bo ona jest dla mnie najważniejsza. Dodatkowo zmywarka, żeby zmyć naczynia i to chyba wystarczy. Mam nadzje, że podzielacie moje zadowolenie.
  Odpowiedz
iwonamajer iwonamajer
1 rok, 12 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja również doczekałam się swojej wymarzonej kuchni choć myślałam że nie będzie to możliwe. Głównym problemem ze zrealizowaniem mojego marzenia był kaloryfer pod oknem, a moim marzeniem były właśnie meble w tym miejscu. Do tej pory były na zupełnie innej ścianie. Nie chciałam zakrywać grzejnika bo bałam się że ciepło nie będzie szło na kuchnię. Na szczęście wykonawca moich mebli podpowiedział mi że mogę zrobić w tym miejscu sam blat a dół zostawić “pusty” ostatecznie wyszedł taki “barek” ale wygląda to świetnie
  Odpowiedz
Wiola
1 rok, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja lubię jasne meble. w kuchni bardzo podobają mi się białe meble, ale najbardziej z drewnianymi blatami (choć nie wiem jak w praktyce takie blaty się sprawdzają) i taką też kuchnię będę mieć :)
  Odpowiedz
camila camila
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Też myślę, że warto w swojej kuchni mieć meble na wymiar. Moim zdaniem są one lepiej i dokładniej wykonane, a przez to bardziej trwałe. Ja akurat mam meble robione na zamówienie przez jedno studio z sieci Max Kuchnie. Jak zobaczyłam efekt końcowy to byłam bardzo zaskoczona, bo nigdy nie myślałam, że mała kuchnia może tak dobrze wyglądać. Przede wszystkim nie sądziłam, że w tak małym pomieszczeniu będzie tyle miejsca. A poza tym meble są solidnie wykonane, szafki kuchenne są pakowne i wreszcie mam swoje wymarzone szuflady na przyprawy :)
  Odpowiedz
camila camila
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
post wysłał się dwa razy ;)
  Odpowiedz
Wiola
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Mnie też podobają się kuchnie na wymiar. Jednak jak remontowałam mieszkanie (sporo lat temu) to budżet był silnie ograniczony i skończyło się na kuchni modułowej z BRW. Nie mogę na nią narzekać i aż sama jestem trochę zdziwiona bo nic nie odłazi, nic nie puchnie, nie traci koloru :) Kuchnią mam ustawną i wpasowały się do niej idealnie :)))
  Odpowiedz
Eizzoolx
1 miesiąc, 2 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Moim zdaniem jest całkiem OK! :)
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry