Facebook

385 postów 36 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Akcesoria kuchenne

Autor
nelly nelly
8 lat temu
Wiadomość prywatna
bardzo podobały mi się rękawice do obierania ziemniaków. ciekawa jestem gdzie można je dostać i w jakiej cenie
  Odpowiedz
baza baza
8 lat temu
Wiadomość prywatna
trzeba poszukać np. w necie i na pewno któryś ze sklepów wysyłkowych będzie miał coś takiego.
Ja radzę sobie w następujący sposób, że kupuję nowy zmywak ale szmaciany i tym ścieram brud i część skórki. Wiadomo,że wszystkiego się nie zetrze, ale zawsze coś..
  Odpowiedz
magma magma
8 lat temu
Wiadomość prywatna
A tak wogóle do tych rekawiczek to ktos je wogóle miał i czy to na prawdę działa.
  Odpowiedz
Nordek Nordek
8 lat temu
Wiadomość prywatna
mi osobiście podobają się foremki w kształcie serca, bardzo pomysłowe i niezwykłe jak dla mnie:)
  Odpowiedz
Marzena Marzena
7 lat, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
bardzo podobają mi sie rękawice do obierania ziemniakow. orientuje się może ktoś jakie są koszty zakupu takich rękawic i gdzie moglabym jej nabyc gdyż w zwykłym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego nie moglam takich znaleźć
  Odpowiedz
Au_sza_la3
5 lat temu
Wiadomość prywatna
Fajna sprawa z tym otwieraczem tylko trzeba mieć na to mijsce w kuchni..Ja polecam widelec forky, ładnie wygięty dzięki czemu obracana potrawa nie spada i jest łatwiej odwrócić mięsko.
  Odpowiedz
katka
4 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Jak dla mnie super są dekory szklane - szczególnie zamontowane nad blatem kuchennym. Wyglądają stylowo i nowocześnie, a taka dla mnie powinna być kuchnia.
  Odpowiedz
mintandfire
3 lata, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja muszę mieć jakieś fajne podkładki na stół zawsze, bo szkoda mi blatu, gdy tak wszystko się na nim stawia, gorące, zimne, upaćkane od dołu… :P
  Odpowiedz
supermenka
3 lata, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Podstawki to rzeczywiście podstawa. Ja ogólnie lubię ciekawe gadżety, które są nie tylko funkcjonalne, ale i się ładnie prezentują.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry