Facebook

384 posty 52 wątki Forum » Wnętrza » Łazienka

Autor
BKasia BKasia
2 lata, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jak dobrać kafelki do łazienki?
Mamy mocno ograniczoną przestrzeń, więc to musi być coś, co optycznie powiększy to wnętrze i sprawi, że nie będzie się miało wrażenia, że jest ono jakoś mocno przytłumione

Pomysły?
  Odpowiedz
Majka34
2 lata, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jeśli pomieszczenie faktycznie jest niewielkie,
to tak na logikę myślę, że najlepsze będą max jasne kafelki, może z jakimś delikatnym wzorkiem?

Przeczytaj sobie ten artykuł: http://www.deconova.pl/pomysly-na-kafelki-w-lazience.php - pisany przez projektantów wnętrz, więc myślę, że w temacie takich kafli sa akurat bardzo zorientowani i warto z takiej wskazówki skorzystac

Odpowiedz
Tygriusz Tygriusz
2 lata, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja też stawiałbym na jakieś jasne odcienie, ale raczej z chłodnych kolorów, takich jak np. biel, szarość, blady fiolet lub błękit. Odnośnie płytek to do optycznego powiększenia wnętrza lepiej będą nadawały się duże płytki. Oprócz tego ważne jest też oświetlenie, które powinno mieć jak najjaśniejszą barwę. Słyszałem też, że wszelkiego rodzaju materiały z połyskiem, o błyszczącej powierzchni również przyczyniają się do optycznego powiększenia łazienki. Na koniec pamiętaj tylko, żeby jej nie zagracić ;)
  Odpowiedz
bukowskaa
2 lata, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Łazienka to zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie w domu, dlatego wnętrze powinno być jasne, moim zdaniem warto postawić na białe płytki.
  Odpowiedz
Kleksiara
2 lata, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Też jestem zwolenniczką jasnych płytek. Postawiłabym przede wszystkim na szarość i turkus.
  Odpowiedz
dominantka
2 lata, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Można znajdziesz jaką ciekawą inspirację w tym artykule: http://silaczka.pl/dom/338-inspiracje-wntrzarskie-maa-azienka-te-moe-by-pikna-obejrzyj-zdjcia :) Moim zdaniem pokazują tam ciekawe rozwiązania do małych łazienek!
  Odpowiedz
wszebora81 wszebora81
2 lata, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Najlepsze zatem będą jasne kafelki, nawet białe, które optycznie nie zmniejszą pomieszczenia. Fajnie też by wyglądały kafelki w kolorze kości słoniowej lub ecru. Do tego może dojść też jakiś delikatny, ale wyrazisty wzorek, żeby trochę ożywić wnętrze. Bez tego może sie wydawać zbyt chłodne.
  Odpowiedz
Nowae3 Nowae3
2 lata, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jeśli masz ograniczoną przestrzeń to szukaj po jasnych kafelkach i delikatnych fakturach. Dobrze by było również wstawić duże lustro.
  Odpowiedz
Majka34
2 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Tak, jasne kafelki do małych łazienek to najlepszy pomysł.
Powiększają optycznie:)
  Odpowiedz
Grazyna35 Grazyna35
2 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Optycznie przestrzeń mogą też powiększyć jasne kafle z jakimiś delikatnym nadrukami, czy nieco inna fakturą - widziałam dużo takich eleganckich propozycji na stronie Tubądzina ( http://www.tubadzin.pl/ ) - to producent płytek ceramicznych ale co ważne mają mega wybór jeśli chodzi czy o łazienkowe czy kuchenne.
Jest w czym wybrać, szczególnie jeśli zamierza się faktycznie nie tylko mieć łazienkę ładną, ale i wizualnie przestronną
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry