Facebook

5958 postów 2139 wątków Forum » Na każdy temat

Autor
bukowskaa
3 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jakie działania warto podjąć, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Jak zatrzymać klienta, który już skorzystał z naszych usług?
  Odpowiedz
arletta
3 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chcesz rozreklamować swój e-biznes to najlepiej zacznij od reklamy internetowej:). Możesz to rozegrać na różne sposoby. Jeśli całkowicie nie masz do tego głowy to zgłoś się do firmy, która specjalizuje się w reklamie internetowe. Jednak możesz mieć dość ograniczone fundusze w takim przypadku możesz zacząć od zrobienia strony na facebooku swojego e-biznesu. Wybierając taką stronę musisz systematycznie dodawać posty/aktualności. Prowadź stronę w taki sposób, żeby było widać, że ona „żyje”.
  Odpowiedz
izabelaa93
3 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Dobrym pomysłem na reklamę w przypadku e-sklepu jest z pewnością AdWords. Dobre efekty daje także reklama na Facebooku, chyba, że produkty sklepu skierowane są do innej grupy docelowej. Większość internatów szuka produktów w Google, także warto pomyśleć także nad pozycjonowaniem. Dobra ofertę jeśli chodzi o różne kampanie reklamowe i pozycjonowanie mają tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/kampanie/
  Odpowiedz
yolandi
3 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Wiesz skoro chcesz utrzymać stałego klienta to pomyśl o jakimś programie lojalnościowym. Są różne wersje takich programów. Możesz postawić na zbieranie punktów: klient otrzymuje punkty za każde zakupy w Twoim sklepie, jeśli uzbiera daną liczbę punktów będzie mógł sobie wybrać jakąś nagrodę. Drugim rozwiązaniem jest to, że jeśli klient wyda jakąś kwotę w Twoim sklepie w trakcie kilku następnych zamówień składanych w Twoim sklepie to dostaje jakiś rabat: jednorazowy lub stały. Takich rozwiązań jest sporo, można je modyfikować.
  Odpowiedz
annika
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Podstawą jest zintegrowanie rozmaitych działań marketingowych i promocyjnych, w których istotną rolę ma pozycjonowanie strony, kampanie Adwords, kampanie w Social Mediach. Tym się zajmuje agencja interaktywna
http://mtweb.pl/ z usług której korzystam od jakiegoś czasu.
  Odpowiedz
supermenka
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Ja przyjrzałabym się też bliżej projektowaniu loga w Fooz.pl. Każda firma powinna zadbać o jakiś znak, który ją identyfikuje i wyróżnia. To moim zdaniem podstawa.
  Odpowiedz
Moska90
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Akurat jeśli chodzi o oprogramowanie, to zawsze warto być na bieżąco z tym, co króluje na świecie. Dzięki temu nie zostaniemy w tyle. Aktualnie kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorstw korzysta z http://newdatalabs.com/coto-jest-tableau/. Po zapoznaniu z tematem stwierdzam, że faktycznie to narzędzie może niesamowicie ułatwić pracę wielu polskim firmom.
  Odpowiedz
wiola438
3 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Poczytaj sobie o marketingu mobilnym - https://serwersms.pl. Z tego, co wiem warto inwestować w narzędzia marketingowe do masowej wysyłki wiadomości sms, oczywiście trzeba wiedzieć w jaki sposób prowadzić takie kampanie.
  Odpowiedz
CocoChanel
3 lata temu
Wiadomość prywatna
Bez względu na to jaki rodzaj działalności prowadzimy, czy to jest sklep internetowy czy stacjonarny, zawsze trzeba stawiać na jak najwyższą jakość reklamy. To ona ma do nas przekonać klientów i to właśnie od reklamy zależy, czy zechcą skorzystać z naszej oferty. Dlatego warto szukać wszędzie takich miejsc, gdzie reklamować firmę jak na Silesiasmile.pl. Temu znanemu i cenionemu czasopismu, niejeden przedsiębiorca zawdzięcza wzmożone zainteresowanie produktami swojej firmy, które mógł przedstawić pod postacią wartościowych i interesujących artykułów, a nie pustych haseł reklamowych.
  Odpowiedz
Aniee12345
3 lata temu
Wiadomość prywatna
Fajny artykuł dotyczący pozycjonowania i wgl znalazłam tutaj na stronie http://marketing.z-plusem.pl/pozycjonowanie/co-zrobic-aby-pozycjonowanie-strony-przynioslo-najlepsze-efekty/ dowiesz się wszystkiego co ważne i będziesz mógł wdrożyć coś do swojej firmy. Ważne dla e biznesu jest reklama w internecie, Social Marketing i tym podobne
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry