Facebook

3669 postów 1195 wątków Forum » Na każdy temat

Autor
Grazyna35 Grazyna35
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Co w prezencie dla starszej pani?
Zupełnie nie mam pomysłu…
  Odpowiedz
supermenka
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Może standardowo: kwiaty, czekoladki.
  Odpowiedz
BKasia BKasia
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Może to zabrzmi śmiesznie, ale do kwiatów czy czekoladek dorzuciłabym jakiś praktyczny gadżet np lupę..: http://www.cezar24.pl/lupy-podswietlane-c-37_2_14.html.
Dlaczego?
Bo to tego można dorzucić tekst jak teraz emerytów oszukuja na umowach drobnym druczkiem, a z taką lupą chociaż starsza pani przeczyta.
Powaga - ja dałam babci.
  Odpowiedz
CocoChanel
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Możesz jej kupić jakąś modną bluzkę. Starsza pani przecież też może ubierać się na topie. Mogę Ci polecić moją ulubioną stronkę na której bardzo często kupuję ubrania mianowicie www.domodi.pl i myślę że starszej pani mogłoby się spodobać coś takiego:

Odpowiedz
olaem87
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Może pomyśl o fotoksiążce ? Dla mojej Babci był to chyba najlepszy prezent jaki mogła dostać :)
  Odpowiedz
izabelaa93
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Starszym osobom, szczególnie kobietom kupuję przeważnie jakieś kwiaty (takie w doniczkach), ostatnio taką dalię http://florexpol.eu/dalie/829-dalia-gallery-rembrandt.html - ulubionym zajęciem mojej babci jest zajmowanie się kwiatami, ogródkiem, także taki prezent jest w sam raz.
  Odpowiedz
lozano
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Może antyczny rower super prezentem dla starszej osoby, będzie przypominał jej młodzieńcze lata. :) Zapewni kondycję i zdrowie.
  Odpowiedz
Yaro
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
A może posciel 3D ? Ja kupiłem babci na urodziny taka i była zachwycona :)
  Odpowiedz
gabis123 gabis123
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Kwiaty bardzo oklepane. A może jakaś apaszka?
  Odpowiedz
ftewenty ftewenty
1 rok, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
To Ty znasz najlepiej przyszłą obdarowaną… Dobierz coś pod charakter, zainteresowania!
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry