Facebook

318 postów 43 wątki Forum » Wyposażenie i dekoracja » Meble

Autor
Kinio31 Kinio31
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Hej. Chcę sobie kupić jakieś nowe łóżko i materac. Czy znacie jakiś sprawdzony sklep z tego typu asortymentem w Warszawie? Jakieś łóżka i materace w Warszawie są np. tutaj. Co myślicie o tej ofercie?
  Odpowiedz
Captiwka
12 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Uważam, że nie warto ograniczać się do wyboru określonej miejscowości i zamówić coś z sieci. Ja materac oraz łóżko zamówiłam w tym sklepie http://visby.pl
Mogę polecić. Komfort snu znaczenie wzrósł.
  Odpowiedz
Yaro
8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chodzi o wybór materaca to jest to rzecz, na której nie warto oszczędzać. To nie tylko komfort spania ale także zdrowie naszego kręgosłupa zalezy od dobrego podłoża, na którym śpimy. Bardzo dobre materace oferuje sklep https://heveamaterace.pl/ . To sprawdzony producent materaców - można im zaufać w kwestii komfortowego spania.
  Odpowiedz
Goszuk
7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
My akurat od wielu lat spaliśmy na samym materacu na ziemi i było to, dla nas bardzo wygodne rozwiązanie. Teraz dopiero kupiliśmy łóżko i materac bonnelowy -
http://dobryzdrowysen.pl/oferta/materace/materace-bonnelowe powiem Ci, że nie kupie nigdy innego materaca niż ten.
  Odpowiedz
pr0jektantka
6 miesięcy, 4 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Moim zdaniem sporo jest świetnych mebli jest w Ikea. Materace chyba też mają niezłe.
  Odpowiedz
ryszard
4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Możesz zdecydować się na materac od ART-MEDIC w technologii Viscotherapy tj. wykonany z tzw. „pianki z pamięcią”. Jeśli zanurzy się rękę w takiej piance, to pozostanie wgłębienie, które dopiero po chwili wraca do swojego kształtu. Gwarantuje to idealnie podparcie ciała, dopasowanie do jego krzywizn, a przy okazji redukuje nacisk, zmniejsza napięcie oraz poprawia jakość odpoczynku.
  Odpowiedz
olaem87
3 miesiące, 3 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Według mnie powinno się wypróbować materac czy dobrze Ci się na nim leży, czy dopasowuje się do kręgosłupa. Na drugim miejscu stawiałbym na wygląd. Podsyłam mały poradnik jak dobrać materac. :)
  Odpowiedz
Andrzej1456
2 miesiące, 2 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Ja mojemu dziecku kupowałem materac kieszeniowy w salonie Meblik. Był bardzo ładny, wygodny i lekki w transporcie. Zobaczcie sobie go tutaj https://www.meblik.pl/materace/. Moje dziecko jest bardzo zadowolone i mówi, że dobrze się na nim śpi.
  Odpowiedz
Moska90
1 miesiąc, 2 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Na szczęście dzisiaj jest tak duży wybór różnego rodzaju wyposażenia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mogę Wam polecić te meble do sypialni. Łączą w sobie to, co cenię najbardziej, czyli wysoką jakość wykonania i dobrą cenę. Sami się im przyjrzyjcie bliżej ;)
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry