Facebook

486 postów 43 wątki Forum » Wnętrza » Salon

Autor
Nordek Nordek
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jak myślicie czy wazony i misy ustawiane w salonie z motywami staroegipskimi nie będą się gryzły z nowoczesnym stylem salonu. Chciałabym nadać pewien uniwersalny styl mojemu salonowi tak coś po środku, pomiędzy nowoczesnością a orientalnym stylem znad morza śródziemnego.
  Odpowiedz
prince prince
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Uważam ze to bardzo fajny pomysł misy i wazony z motywami staroegipskimi czy orientalnymi jak najbardziej będą pasowały do takiego salonu, nadadzą mu starodawny szyk połąćzony z dynamiczną nowoczesnością
  Odpowiedz
anna anna
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
To fakt jednak uważaj by nie przesadzić, by nie zagracić tego co już osiągnęłaś w salonie.
  Odpowiedz
Mrs_Robinson Mrs_Robinson
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Myślę ze wstawienie dwóch mis w salonie nie zagraci go tylko musisz pamiętać o proporcjach i wielkościach tych mis czy chcesz wsatwić je w stanie surowym do salonu czy może chcesz przechowywać tam coś
  Odpowiedz
Patrysia Patrysia
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Skoro mowa o salonie i dodatkach do niego to proponuję dośc proste ale zdecydowanie mające w sobie pewne piekno takie o to flakoniki

Odpowiedz
nelly nelly
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Fajne nie powiem:) Zawsze możemy sami coś wykombinować i nawet zwykła butelkę bardzo ciekawie obkleić jakąś glinka pokolorować i wycisnąć na niej ciekawe ornamenty roślinne czy nawet nakleić jakieś motywy kwiatowe
  Odpowiedz
bukowa bukowa
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna

no ale niestety nie każdy jest uzdolniony artystycznie i nie każdy może sam sobie coś stworzyć lub poprostu nie ma na to czasu dlatego jestem z kupowaniem takich drobiazgów, bo mogą to być różne dodatki takie jak np : wazony, misy, flakony czy szaktułki
  Odpowiedz
magma magma
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Dodatkiem do salonu będzie też sama kanapa dlatego ja poleciałabym coś w tym stylu myślę że spodoba się i wam

Odpowiedz
robinson robinson
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Nie powiem fajna jest ta kanapa i wygląda na wygodną i cała rodzina w końcu mogłaby się pomieścić ciekawe tylko jaka cena jest takiego cudeńka
  Odpowiedz
Judyta Judyta
7 lat, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
dodatki do salonu mogą być bardzo zróżnicowane może to być np bukiet kwiatów jakiś gustowny obraz lub nawet szkic czy rysunek dziecka
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry