Facebook

517 postów 49 wątków Forum » Wnętrza » Salon

Autor
gazelka17 gazelka17
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Witam na forum poświęconym kwestii kominka. Zastanawiam się co jest lepszym rozwiązaniem budowa kominka czy kupno gotowego szkieletu?? Wiem że kupno gotowego szkieletu wiąże się z większym kosztem niż kupno samego wkładu tylko do zabudowania. Nie chodzi o kwestię pieniędzy lecz o efekt końcowy.
  Odpowiedz
wnuczek125 wnuczek125
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Kup kominek gazowy lub bio , będziesz miała mniejsze problemy a i wygląd dużo fajniejszy.

Odpowiedz
gazelka17 gazelka17
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
W sumie to masz rację że wygląda dużo lepiej i nie zajmuje tyle miejsca co tradycyjny kominek.
  Odpowiedz
robinson robinson
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
jestem za tradycyjnym kominkiem zwłaszcza w domku wyłożonym drewnem. Cudowne połączenie. Przynajmniej takie jest moje zdanie
  Odpowiedz
WeronikaW-CH WeronikaW-CH
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Zawsze jak kupisz wszystkie gotowe elementy masz pewność, że wszystko będzie do siebie pasować, a jeśli nie to masz gwarancję.
A jak robi to jakaś ekipa a ty wogóle się na tym nie znasz mogą coś popsuć i po co dodatkowe nerwy i wydatki.
  Odpowiedz
Nordek Nordek
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
nawet gotowe elementy bedzie musiała składać ekipa więc zawsze istnieje ryzyko że moga coś zawalić np jak było w przypadku moich znajomych ekipa żle podłączyławentylator z rurą wyprowadzającą dym co spowodowało że cały dym został wdmuchiwany do srodka
  Odpowiedz
nelly nelly
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Kominki elektryczne są bardzo estetycznie wyglądającymi nie musimy się martwić o drewno i o ciagle pojawiający się popiół
  Odpowiedz
magma magma
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Kominek gazowy lub elektryczny ze względu na sam widok estetyczny nie wiem czy to tylko moje zdanie ale wydaje mi sie że i reszta się ze mną zgodzi
  Odpowiedz
gazelka17 gazelka17
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w tej dyskusji i wcześniej przyznam się szczerze nie brałam pod uwagę tego żeby zamontować kominek elektryczny czy gazowy i też po waszych wypowiedziach doszłam do tego że to jednak może być dobry pomysł
  Odpowiedz
Judyta Judyta
7 lat, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
czyli można uznać że podjełaś już decyzję w sprawie kominka i pomogły Ci rady innych. Jak będziesz na forum to podziel się swoim wyborem i co dokładnie wybrałaś
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry