Facebook

376 postów 144 wątki Forum » Czy znasz dobrą ekipę

Autor
Bartek72
2 lata, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Witam, mam pytanie do forumowicz o polecenie jakiejś dobrej firmy do montażu rolet. Zależy mi na roletach dzień noc jestem z Wrocławia więc najlepiej proszę o plecenie kogoś z rejonu Wrocławia.
Kolega polecił mi firmę www.oknowro.pl, ktoś ma jakieś doświadczania z nimi ?
  Odpowiedz
Grenn
10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Nie wiem dlaczego Wy nie korzystacie z YouTuba i sobie sami nie montujecie takich rzeczy, przecież można w ten sposób oszczędzić i to wcale nie małe pieniądze. Sami kupiliśmy rolety przez Mardom - https://sklep.mardom.com.pl/rolety-click-dzien-noc/mini-roleta-d-n-naturale-system-click-braz?from=listing&campaign-id=20 dokładnie taki model potem je zamontowaliśmy i uwierzcie nie było to trudne.
  Odpowiedz
Ajlar
7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
A nie chcesz samodzielnie zamontować rolet? Przecież to nie takie trudne. Jeśli wybierzesz rolety materiałowe od DecoDesign to wraz z roletami dostaniesz instrukcje montażu. Ja bez problemu poradziłam sobie z założeniem rolet chociaż jestem kobietą :)
  Odpowiedz
julietta
2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
No właśnie sama ostatnio dużo czytałam na temat tych rolet tutaj i poważnie zastanawiam się nad zamontowaniem ich w moim domu. Sądzę, że sprawdzą się bardzo dobrze. Do tego są naprawdę modne więc czemu by nie spróbować? :)
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry