Facebook

414 postów 55 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Dekoracje i dodatki

Autor
Beja06
2 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Witam, niedawno znalazłam w sieci sklep http://www.prezentbox.pl/, gdzie można kupić ekstra designerskie zegary, które są świetną też dekoracją ścian. Bardzo podobają mi się zwłaszcza marka Urlik Design i JVD są metalowe bardzo lekkie z cichym napędem, mam już jeden u siebie i faktycznie nie słychać, że ten zegar tyka. Co sądzicie o takich zegarach?
  Odpowiedz
azalka
2 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Czemu nie? Zobacz na https://higieniczny.pl/. Uczta dla prawdziwych miłośników dobrego designu.
  Odpowiedz
Nowy_pompon
2 lata, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Według mnie dobranie odpowiedniego wystroju wnętrza zależy w dużej mierze od tego jak dana osoba czuje się w otoczeniu. Również dodatki mają tutaj znaczący wpływ na całokształt wyposażenie. W dekorowaniu pomieszczeń przy udziale akcesoriów jak zegary, plakaty ścienne, czy dodatki typowo funkcyjne ważny jest zarówno umiar jak też umiejętne podejście do kwestii “łamania” kolorystyki pomieszczenia - między innymi przez kolorowe zegary ścienne Nextime, interesujące plakaty , kolorowe elementy wyposażenia pomieszczeń w mieszkaniu i biurze.
Niektóre osoby mogą być z kolei bardziej zainteresowane dekoracjami ściennymi Etnobazar - bardzo dobrze pasujące do stylistyki skandynawskiej.
  Odpowiedz
Tryit
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Oczywiście, że tak. Zegar jest bardzo dobrym akcesorium, którym upiększy Twój dom :) Na Homlando masz mnóstwo ciekawych zegarów np. http://homlando.com/zegar-scienny-numbra,23.html - wejdź i zobacz :)
  Odpowiedz
pr0jektantka
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Pewnie! ja mam taki zegar. Wszyscy o niego pytają. ;-)
  Odpowiedz
Cholek78
1 rok, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
A u mnie oryginalną ozdobą na ścianach są fotoobrazy ze zdjęciami moich najbliższych. Sam sobie potrafię zaprojektować taki fotobraz na http://www.sweethomedecor.pl/fotoobrazy za pomocą innowacyjnej aplikacji. Projekt można zrobić w kilka minut, bo aplikacja jest bardzo przystępna i porusza się po niej intuicyjnie, a gotowy fotoobraz trafia do ciebie w ciągu kilku dni. Wnętrze staje się oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.
  Odpowiedz
kasztanek
7 miesięcy, 3 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
W sieci jest sporo ofert typu https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegary-1929.html w których są zegary pełniące dodatkowo funkcję dekoracyjną. Wydaje mi się, że w dobie telefonów tradycyjne zegary, czy zegarki zeszły nieco na drugi plan, ale przez stylowe wykończenia wracają coraz częściej do naszych domów. Zgadzacie się ze mną?
  Odpowiedz
Filistyna
6 miesięcy, 2 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Zegary mogą być ciekawą dekoracją, ale to zależy jaki styl wybierzemy - tradycyjny czy może nowoczesny. Można je spokojnie dopasować do wnętrza.
  Odpowiedz
olaem87
5 miesięcy, 1 tydzień temu
Wiadomość prywatna
Zegary są bardzo fajnym elementem dekoracyjnym, który nie dość, że jest funkcjonalny to w dodatku bardzo stylowo wygląda. Oczywiście nie każdy model, gdyż dobry i stylowy zegar trzeba znaleźć. My taki kupiliśmy na stronie https://pelnykosz.pl/ wraz z innymi dekoracjami do domu.
  Odpowiedz
gk77
5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
I na co tutaj się teraz zdecydować :D Każdy z Was podrzuca inną stronę i po prostu można zwariować, jeśli mam być szczery
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry