Facebook

221 postów 21 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Oświetlenie

Autor
olaem87
4 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Mam pytanie dotyczące oświetlenia ogrodu. Co najlepiej sprawdza się w obecnych czasach? Zależy mi również na niskim koszcie eksploatacji. Zgodnie z tym artykułem http://www.magiaswiatel.pl/led-w-ogrodzie powinienem wybrać oświetlenie LED. A wy co myślicie?
  Odpowiedz
barti12
3 lata, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Jeśli chodzi o oświetlenie do ogrodu to warto zdecydować się na oprawy z LEDowymi źródłami światła. Lampy w ogrodzie świecą się przez całą noc, a to wpływa na koszty za energię. Ledy pozwolą zaoszczędzić pieniędze na rachunkach.
  Odpowiedz
Padenolte Padenolte
3 lata, 8 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja mam oświetlenie solarne, ale na wiosnę planuję zakup oświetlenia ledowego. jest chyba bardziej praktyczne i daje lepszy efekt.
__________
oświetlenie LED
  Odpowiedz
Tryit
3 lata, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Oświetlenie solarne jest bardzo oszczędne jednak mam wrażenie, że daje mało światła. Ciekawe lampy do ogrodu znajdziecie na http://homlando.com - mają tam bogatą ofertę więc na pewno każdy coś wybierze.

  Odpowiedz
Tomia Tomia
3 lata, 5 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Ja szukam do ogrodu i przed dom czegoś w stylu lamp halogenowych do podjazdu i w okolice bramy, ale jak na razie nie mam konkretnego pomysłu. Na stronie http://alkan.pl/ znalazłam klasyczne halogeny, ale zastanawiam się, czy produkuje się jakieś modyfikacje tego typu.
  Odpowiedz
Filistyna
3 lata, 4 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Oświetlenie do ogrodu powinno być dobre i wysokie jakościowo, a także, co jest równie ważne, energooszczędne. Sądzę, że dobrym pomysłem byłoby zainstalowanie w ogrodzie takich naświetlaczy http://www.ledovo.pl/item/199-naswietlacz-led-20whalopak-led-cob-epistarbialy-zimny.html, a oświetlenie led jest bardzo popularne, a także niezwykle praktyczne pod względem ekonomicznym, więc warto jest w nie zainwestować.
  Odpowiedz
julietta
10 miesięcy, 1 tydzień temu
Wiadomość prywatna
Oprócz oświetlenia warto też pomyśleć o ogrzewaniu na tarasie. Ja w zeszłym roku kupiłam promiennik grzewczy i to była super decyzja. Teraz mogę siedzieć nawet w chłodniejsze dni. A o tym, czy warto je mieć, poczytacie sobie na stronie https://elektryk-wroclaw.pl/promienniki-grzewcze-czy-warto-je-miec/.
  Odpowiedz
Moska90
5 miesięcy, 3 tygodnie temu
Wiadomość prywatna
Ale przecież bardzo dużo zależy od tego, w jaki sposób podejdziecie do tematu. Jeśli chodzi o moją opinię, to na pewno powinniście zajrzeć do https://www.kingled.pl/blog/sposoby_na_oswietlenie_led_salonu/ Takie blogi mogą być dla Was ogromnym wsparciem, sami sprawdźcie.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry