Facebook

200 postów 25 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Podłogi, drzwi

Autor
Krupa Krupa
2 lata, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Czym najlepiej pokryć podłogę na tarasie?
  Odpowiedz
Uleusza
2 lata, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Są teraz różne, ciekawe materiały podobne do drewna, które wyglądają całkiem nieźle, jednak ja jestem fanką sztucznej trawy. Wygląda jak łąka i cudnie jest wyjść na poranną kawę na łąkę. Fajnie chodzi się po takiej trawie na bosaka. Zobacz różne zastosowanie sztucznej trawy: http://www.multigrass.pl/pl/zastosowania
  Odpowiedz
Tryit
2 lata, 7 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Myślę, że na to pytanie odpowiedzą Ci na http://www.forum.parkiet.pl/ na tym forum. Na forum znajdziesz wiele ciekawych wątków dotyczących podłóg oraz ich pokryć.
  Odpowiedz
Irmina
2 lata, 6 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Taras, który jest zazwyczaj przedłużeniem salonu i strefą pośrednią pomiędzy salonem, a ogrodem nie powinien zawierać sztucznych materiałów. Powinien być jak najbardziej naturalny i zielony. Moim zdaniem taką naturalność zapewni nam tylko użycie drewna. Drewniana zabudowa tarasu wraz z połączeniem drewnianej podłogi idealnie wtopi się w otoczenie i stworzy niesamowity miły i ciepły klimat. Kwiaty rozstawione na tarasie jak i posadzone wokół niego będą stwarzały niesamowity klimat. Któż nie chciałby wypoczywać w takim otoczeniu. Ja już nie mogę się doczekać gdy będziemy budować swój taras. Deskę tarasową jak również balustradę, poręcz i akcesoria do poręczy mamy już wybraną i będziemy zamawiać bezpośrednio u znanego na producenta (Drew-Lux). Mają oni bogatą ofertę, wysokiej jakości materiałów jak i bardzo atrakcyjne ceny. Może już w przyszłym roku uda mi się zasiąść na gotowym tarasie.
  Odpowiedz
Tomia Tomia
2 lata, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Podłoga na tarasie, zwłaszcza tym zewnętrznym, musi być bardzo odporna na zmiany temperatur. Z doświadczenia znajomych, którzy mają taras wiem, że najlepiej nadaje się do tego drewno egzotyczne, ponieważ nie pracuje aż tak, jak nasze krajowe i jest bardzo wytrzymałe. Na stronie http://dlh.pl/ jest jedna z propozycji firm, które sprowadzają takie drewno na zamówienie.
  Odpowiedz
Goszuk
2 lata, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Osobiście to bym się zastanowił raczej nad drewnem bo tego typu podłogi na tarasach najbardziej mi się podobają. Z drugiej jednak strony można pokombinować z czymś bardziej widowiskowym chociażby podłoga bambusowa wygląda genialnie z tym, że to troszkę inna półka, tak czy inaczej wejdź sobie na http://www.odb.com.pl/products/podlogi i poczytaj o produktach jakie można zastosować.
  Odpowiedz
dudek2508
1 rok, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
My na taras jak i w całym domu mam po podłogę drewnianą od http://baront.com/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podłoga prezentuje się pięknie i pasuje do różnych wystrojów wnętrz a zmienialiśmy je już kilka razy. No i jest trwała nawet przy posiadaniu dużego psa.
  Odpowiedz
lozano
1 rok, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Podjęliśmy decyzje o położeniu paneli. Zakup niezbędnych urządzeń do wykonania zadania już zrobiony, dzięki małemu wsparciu poradnika i http://noy.pl/co-musisz-miec-w-skrzynce-z-narzedziami-podpowiadamy-ktore-podstawowe-narzedzia-warto-miec/ i czekamy na sprzyjającą pogodę. Długo bez deszczu musi być :)
  Odpowiedz
maria30
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Płytki na tarasie są narażone na uszkodzenia ze względu na dużą różnicę temperatur jaka jest w naszym klimacie .Dzięki sprzedawcy ze sklepu www.ale kafelki.pl zdecydowałam się na zakup płytki equipe scale które są mrozoodporne.Odpowiednio dobrana fuga oraz klej dają mi gwarancję że w zimie płyti nie oderwą się od podłoża.
  Odpowiedz
maria30
1 rok, 9 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Na łytki na tarasie nie powinno się oszczędzac.Ze względu na różnice temperatur lubią pękac i się odklejac.Dzięki sprzedawcy ze sklepu www.alekafelki zdecydowałam się na zkup płytki rocersa która te warunki spełnia. Oczywięcie równie ważny jest odpowiedni klej i fuga
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry