Facebook

410 postów 39 wątków Forum » Wyposażenie i dekoracja » Akcesoria kuchenne

Autor
prince prince
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Chcę założyć nowy temat dotyczący mikrofalówek a mianowicie tego czy waarto mieć to urządzenie w kuchni czy można się bez niego obejść. Jak uważacie??
  Odpowiedz
Mrs_Robinson Mrs_Robinson
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Ja nie mam mikrofalówki w swojej kuchni i powiem szczerze że bez problemu bez niej się obywam, obiady mozna podgrzewać na kuchence lub w piekarniku
  Odpowiedz
Borowik Borowik
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Mikrofalówki są świetnym urządzeniem dla tych którzy muszą szybko odgrzewać obiady lub mrożonki. jeżeli jesteż takąosobą to napewno przyda się i Tobie coś takiego
  Odpowiedz
Nordek Nordek
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
nie wyobrażam sobie życia bez mikrofalówki i funkcjonownia BEZ NIEJ
  Odpowiedz
hydepark hydepark
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
jeżeli możesz obejść się bez tostera czy sokowirówki to też będziesz mogła obejść się bez mikrofalówki. Pamiętaj że możesz zastąpić ją piekarnikiem.
  Odpowiedz
Diana Diana
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
mikrofalówka łączy się z większymi opłatami za prąd i niezdrowymi falami. Nie polecam takiego urządzenia no chyba jeżeli nie zależy nam na zdrowiu to proszę bardzo
  Odpowiedz
truskawka truskawka
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
mikrofala to urządzenie dla ludzi za bieganych nie mających czasu na porządne jedzenie ale też bardzo przydatne w kuchni
  Odpowiedz
avast avast
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
mikrofalówka to nie jest tylko urządzenie dla leniwych jak ktoś tutaj zasugerował. Mikrofala to bardzo pomocne urządzenie w szybszym odgrzewaniu obiadów. jestem za kupnem mikrofali
  Odpowiedz
magma magma
9 lat, 1 miesiąc temu
Wiadomość prywatna
Myślę że takie urządzenie przydałoby się każdej pani domu bez względu na to czy jest leniwa czy też nie jak ktoś tutaj na forum próbował sugerować że to rozwiązanie dla leniwych. Jeżeli jednak już się zdecydujemy warto się zastanowić jaką mikrofalówkę chcemy kupić. ale nad tym tematem będziemy się zastanawiać na nowym wątku.
  Odpowiedz
misiaczek misiaczek
9 lat temu
Wiadomość prywatna
My jako prezent ślubny dostaliśmy takie sprzęty aż trzy i używamy ją tylko do podgrzewania zapiekanek i ewentualnie rozmrożenia czegoś na szybko, ale nie bardzo lubię to robić,produkty takie jak surowe mięso są na wpół ugotowane. Nie smakuje mi tez jedzenie przygrzewane, ponieważ jedzenie z mikrofali jest przesuszone, zwłaszcza schaby, karczek czy placki ziemniaczane, które już raz były usmażone.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry