Facebook

244 posty 16 wątków Forum » Wnętrza » Sypialnia

Autor
Marzena Marzena
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Zaczynam nowy wątek dotyczący łóżek a dokładniej rzecz ujmując to tego jakie- z czego wykonane i dla kogo. Do jakiego pomieszczenia.Zapraszam do podzielenia się swoimi cennymi opiniami
  Odpowiedz
Judyta Judyta
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Najbardziej trwałe są łóżka drewniane- najmniej z płyty wiórowej. mocna drewniana konstrukcja oraz solidne mocowanie to gwarancja że łóżko nie będzie skrzypieć. Najlepiej jeżeli ma zaokrąglone krawędzie- nie będziesz się o nie obijać
  Odpowiedz
hydepark hydepark
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Łóżko małżeńskie powinno mieć szerokość ponad 140 cm a długość taką jak wzrost osoby wyższej plus 20 cm. wtedy możecie mieć pewność, że dobrze się na nim wyśpicie. Szerokość pojedynczego łóżka nie powinna być mniejsza niż 90cm
  Odpowiedz
Diana Diana
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
najwygodniejsze do wstawania ma wysokość 40- 45 cm. Osoby tęgie mogą mieć problem ze wstawaniem z niższego łóżka. odległość łóżka od ściany lub innych mebli nie powinna być mniejsza niż 55cm
  Odpowiedz
Milena Milena
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Wymiary łóżka zależeć będą od wielkości pomieszczenia. Jeżeli mamy pokój, który ma wymiar około 4 x 5 m, to wtedy możemy ustawić duże łóżko z materacem szerokim 180 lub 200 cm. Jeżeli pomieszczenie sypialni usytuowane jest na poddaszu domu, to musimy uwzględnić przy wyborze mebli skosy dachu.
  Odpowiedz
magma magma
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
co prawda temat dotyczy łóżek do sypialni ale chcę poruszyć temat łóżek które muszą służyć do spania i jednocześnie do siedzenia ze znajomymi. Myślę że dobrym rozwiązaniem narożnik

Co o tym myślicie??
Albo o czymś takim

Odpowiedz
buczu buczu
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Narożniki są fajne ale moim zdaniem tylko i wyłącznie do siedzenia, ponieważ do spania są okropne. Wiem z własnego doświadczenia, na jedną noc nie więcej. To samo co z tak popularnymi jeszcze kilka lat temu kanapami i sofami, wcześniej znanymi jako wersalki. W pojedynkę jeszcze jakoś się przetrzyma ale więcej , masakra.
  Odpowiedz
Borowik Borowik
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Może po prostu tak nieszczęsliwie niewygodny narożnik ci się trafił bo ja śpię już od 2 lat na sofie i nie narzekam i dlatego polecałabym ci taka sofę właśnie. Co prawda ta polecana przeze mnie świetnie nadaje się do małego pokoju ale myślę że i ty coś znajdziesz dla siebie.
  Odpowiedz
Judyta Judyta
7 lat, 11 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Borowik zgadzam się z twoją wypowiedzią gdyż na studiach 2 lata przespałam na takim własnie tapczaniku i nigdy an niego nie narzekałam
  Odpowiedz
bukowa bukowa
7 lat, 10 miesięcy temu
Wiadomość prywatna
Zgadzam się i nie widzę problemu z jakąkolwiek nie wygodą. każdy musi na sobie wszystko wypróbować
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry