Facebook

Architekci wnętrz

DSR Studio Projektowanie Wnętrz Anna Królik

Adres
Białostoczek , 15-868 Białystok
branża
Architekci wnętrz
telefon komórkowy
504 782 380
e-mail
dsrkontakt@gmail.com
strona internetowa
http://www.dsrstudio.pl/

DSR Studio to autorska pracownia która zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkalnych,  handlowych, reprezentacyjnych czy biurowych.

Dzięki doświadczeniu w aranżacji wnętrz jestem w stanie sporstać każdemu wyzwaniu postawionemu mi przez inwestora. Każde zlecenie traktuję indywidualnie a przed rozpoczęciem projektu wnikliwie analizuję upodobania i wymagania Klienta.

Moimi klientami są osoby, które chcą posiadać indywidualnie i profesjonalnie zaprojektowane mieszkanie, apartament, dom lub rezydencję.

Chcą mieszkać w przestrzeni dostosowanej do ich potrzeb, zaprojektowanej dla nich, we wnętrzu o niebanalnej estetyce. Projektuję dla szerokiego grona odbiorców, na terenie Białegostoku i okolic. Zajmuję się projektami w nowo wznoszonych obiektach, jak i modernizacjami wnętrz w budynkach już istniejących.

Każdy klient jest nowym wyzwaniem, bowiem każdy posiada odmienne oczekiwania i gusta. Po poznaniu się i zidentyfikowaniu Pańswta potrzeb, zaproponowaniu różnorodnych propozycji rozwiązań i przygotowaniu projektu wnętrza również w opcji z nadzorem autorskim. Przygotowuje również projekty aranżacji wnętrz w ramach opcji projektu „ na odległość” . W trakcie pracy na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję moich klientów jeśli chodzi o dopasowanie prezentowanych pomysłów projektowych do ich ytycznych i oczekiwań.

do góry