Facebook

Architekci wnętrz

Pracowania Projektowa Balińska-Wnętrza

Adres
Zachodnia 22a, 91-005 Łódź
NIP
827-122-16-39
branża
Architekci wnętrz
telefon komórkowy
693 54 69 04
e-mail
balinska-wnetrza@g.pl
strona internetowa
http://balinska-wnetrza.pl/

W trakcie pracy nad projektem słuchamy przede wszystkim potrzeb Klienta, tak aby móc sprostać jego oczekiwaniom, aby wykreowane wnętrze było zgodne z osobowością jego właścicieli.

 

 

Oferujemy:

Aranżacja i projektowanie wnętrz to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, przynosząca zadowolenie i satysfakcję. Stworzymy niepowatarzalne wnętrze o jakim marzysz, w którym będziesz czuł się komfortowo i wyjątkowo.
Lifting nieruchomości - szybkie metamorfozy wnętrz. Nie masz czasu, pomysłu? Chcesz w kilka dni zmienić, zmodernizować, upiększyć swoje wnętrze? Ta usługa jest dla Ciebie!
Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu ( home staging ) - wywarcie dobrego wrażenia na potencjalnym kupującym nieruchomość jest niezwykle ważne. Na ogół sprzedający nie przywiązuje do niego dużej wagi. Lecz trafne jest powiedzenie, że "Drugiego pierwszego wrażenia nie da się już zrobić...
  • Aranżacja i projektowanie wnętrz to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, przynosząca zadowolenie i satysfakcję. Stworzymy niepowatarzalne wnętrze o jakim marzysz, w którym będziesz czuł się komfortowo i wyjątkowo.

 

  • Lifting nieruchomości - szybkie metamorfozy wnętrz. Nie masz czasu, pomysłu? Chcesz w kilka dni zmienić, zmodernizować, upiększyć swoje wnętrze? Ta usługa jest dla Ciebie!

 

  • Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu ( home staging ) - wywarcie dobrego wrażenia na potencjalnym kupującym nieruchomość jest niezwykle ważne. Na ogół sprzedający nie przywiązuje do niego dużej wagi. Lecz trafne jest powiedzenie, że "Drugiego pierwszego wrażenia nie da się już zrobić..."
do góry