Facebook

Architekci wnętrz

mode:lina architekci s.c.

Adres
ul. Tatrzańska 24/2, 60-413 Poznań
NIP
7811869600
REGON
301783874
branża
Architekci wnętrz
telefon
667156700
e-mail
hello@modelina-architekci.com
strona internetowa
http://www.modelina-architekci.com/

mode:lina to pracownia stworzona przez Pawła Garusa oraz Jerzego Woźniaka w 2009 roku w Poznaniu.

.

mode:lina to grupa projektantów specjalizujących się w kreowaniu przestrzeni oraz designu, których pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, przy tym w pełni funkcjonalnych oraz przyjaznych środowisku. Projektując dążymy do stworzenia produktu odzwierciedlającego indywidualny styl życia oraz zapewniającego maksymalne wrażenia.

.

mode:lina to najwyższa jakość, nieszablonowe myślenie, dbałość o detal, profesjonalne porady i ścisła współpraca zarówno z klientem jak i ze specjalistami.

.

mode:lina to projekty wykonywane “na miarę” dla konkretnych wnętrz i przestrzeni. Droga do najbardziej optymalnego rozwiązania prowadzi przez eksperyment, crossing-over i testowanie różnych opcji przy użyciu najnowocześniejszych technologii przekazu.

.

mode:lina to ciągłe poszukiwanie nowych, zaskakujących rozwiązań. Naszym celem jest tworzenie budynków doskonałych technologicznie bez popadania w stylistykę high-tech. Wierzymy w moc detali. Dbamy, aby w ramach ustalonego budżetu powstawały produkty pozbawione taniej aparycji. Dlatego staramy się mieć pełną kontrolę nad całym procesem wykonawczym. Jako projektanci wierni idei “design thinking” wierzymy, że innowacyjne rozwiązania pomagają firmom wyróżnić się wśród konkurencji i realnie podnieść zainteresowanie marką oraz przychód.

.

mode:lina to otwartość na talenty. Do tworzenia świeżych i witalnych prac potrzebna jest atmosfera atelier, dlatego pracownia ma charakter otwarty, oparty na zasadzie ciągłej wymiany doświadczeń z osobami z zewnątrz (artyści, specjaliści, projektanci, przedsiębiorcy etc.) oraz współpracą z uczelniami i ośrodkami badawczymi. Chętnie angażujemy się w projekty społeczne promujące nowe trendy. Jesteśmy współredaktorami magazynu TAKE ME oraz współorganizatorami poznańskiej edycji Pecha Kucha Night.

do góry