Facebook

Architekci wnętrz

Studio Rabendi

Adres
Krzemieniecka 26, 45-316 Opole
NIP
7532201926
REGON
160210147
branża
Architekci wnętrz
telefon
793187513
e-mail
rabendi@rabendi.eu
strona internetowa
http://www.rabendi.eu/

Studio Rabendi specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu wnętrz i mebli wszędzie tam, gdzie ważne są estetyka i funkcjonalność. Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych.

Zajmujemy się:
aranżacją koncepcyjną (dekorator doradzi Państwu w trakcie konsultacji w Waszym domu),
doradztwem Feng Shui (dla klientów pragnących żyć w absolutnej harmonii z własnym wnętrzem,
doradztwem kolorystycznym (dobór kolorystyki ścian, tapicerek, stolarki i tkanin we wnętrzu),
oraz projektowaniem w programie 3D (projektant wykona szczegółową wizualizację projektu Państwa pomieszczeń),

Zapewniamy profesjonalną, popartą doświadczeniem, wszechstronną obsługę wszystkich etapów inwestycji- od pierwszych rozmów z Tobą, poprzez koncepcję wstępną na najdrobniejszych szczegółach projektu i nadzorze autorskim kończąc.

Zajmujemy się również projektami Home Staging- czyli profesjonalnym podnoszeniem wartości nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Home Staging polega na tzw. domowej inscenizacji, czyli wprowadzeniem technik marketingowych w dekorację wnętrz aby szybciej i po wyższej cenie wynająć lub sprzedać nieruchomość. Trick polega na tym, aby zainwestować jak najmniej czasu i pieniędzy. Dowiedziono, iż po konsultacji Home Staging nieruchomości sprzedają się o 40% szybciej i o 10% drożej niż wstępnie szacowano.

Każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga innego nakładu pracy. Inny jest również zakres prac dekoratora. W sprawie wyceny prosimy o kontakt. Pomiar i oględziny pomieszczenia są całkowicie darmowe.

 

do góry