Facebook

Architekci wnętrz

Domografika

Adres
ul. Focha 4A / 6 , 80-156 Gdańsk
branża
Architekci wnętrz
telefon komórkowy
+48884685078
e-mail
biuro@domografika.pl
strona internetowa
http://www.domografika.pl/

Jesteśmy zespołem projektantów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury mieszkaniowej  oraz w aranżacji wnętrz, zarówno mieszkaniowych jak i użyteczności publicznej. W naszej pracy staramy się łączyć siłę doświadczenia ze świeżością pomysłów, czerpiąc inspirację z otaczającej nas przestrzeni.

Prowadzimy także wykonawstwo naszych projektów. Ekipy wykonujące nasze projekty to doświadczeni fachowcy doskonale znający współczesne technologie.


Zajmujemy się projektowaniem  i wykonawstwem :

• wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

• budynków mieszkalnych, głównie domów jednorodzinnych

Galeria

Jesteśmy zespołem projektantów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury mieszkaniowej  oraz w aranżacji wnętrz, zarówno mieszkaniowych jak i użyteczności publicznej.

Jesteśmy zespołem projektantów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury mieszkaniowej oraz w aranżacji wnętrz, zarówno mieszkaniowych jak i użyteczności publicznej.

  • Jesteśmy zespołem projektantów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury mieszkaniowej  oraz w aranżacji wnętrz, zarówno mieszkaniowych jak i użyteczności publicznej.
do góry