Facebook

Architekci wnętrz

Invent Deco

Adres
Kasprowicza 17/35, 01-859 Warszawa
NIP
1180156298
REGON
14644280
branża
Architekci wnętrz
telefon
(22) 412 01
telefon komórkowy
881 703 992
e-mail
sekretariat@invent-deco.pl
strona internetowa
http://invent-deco.pl/

Pracownia architektoniczno – projektowa INVENT DECO tworzy wyjątkowe projekty wnętrz, architektury oraz projekty terenów zielonych. W ścisłej współpracy z inwestorem proponujemy indywidualnie dopasowane projekty i na pierwszym miejscu stawiamy jego satysfakcję a do jego wytycznych i oczekiwań dopasowujemy prezentowane pomysły projektowe.

Od poznania Państwa oczekiwań, poprzez różnorodne propozycje rozwiązań, po realizacje przygotowanego projektu również z zapewnieniem kompleksowej obsługi wykonawczej i dostaw materiałów wykończeniowych. Nasze cele zostają spełnione gdy po zrealizowaniu projektu spełnimy oczekiwania Klienta.

Nasi projektanci kierując się innowacyjnymi trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które połączą wymagania Klienta z jak najlepszym wykorzystaniem funkcji użytkowych. Współpracując ze specjalistami z wielu dziedzin, proponujemy Państwu projekty wnętrz nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie to projektanci. z przyjemnością spotkają się z Państwem  i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Pracownia architektoniczno – projektowa INVENT DECO jest jednostką szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem: 2.14/00001/2013. Prowadzimy szkolenia dla projektantów wnętrz oraz staże.

Galeria

Invent Deco

Invent Deco

do góry