Facebook

Architekci wnętrz

Luuq Design Studio s.c.

Adres
Bema 65, 01-244 warszawa
NIP
527-255-24-14
branża
Architekci wnętrz
telefon
0048 5114921
telefon komórkowy
0048 5114921
e-mail
Dolejnik@luuq.pl
strona internetowa
http://www.luuq.pl/

Aranżacja wnętrz Warszawa, projekty wnętrz - aranżacja wnętrza salonu domu w Izabelinie

Naszą rolą są takie aranżacje wnętrz mieszkań i powierzchni biurowych, aby dzięki nim zyskali Państwo przestrzeń wygodną, praktyczną,przyjemną i niepowtarzalną. Przy projektowaniu wnętrz punktem wyjścia zawsze są wasze potrzeby, gust oraz sposób życia i pracy. Dzięki takiemu podejściu w sposób naturalny zaspokajamy indywidualne oczekiwania a każda aranżacja wnętrza staje się autorską koncepcją i niepowtarzalną, dedykowaną przestrzenią.

 

Projektowanie wnętrz jest naszą pasją. Za każdym razem tworzenie rzeczy pięknych i oryginalnych stawiamy sobie jako główny cel.

Dbamy o to, aby wykonane przez nas aranżacje wnętrz charakteryzowała elegancja, wykwintność i najwyższa jakość. Za każdym razem staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z Luuq, gwarantujesz sobie spokój i satysfakcje podczas wykonywania projektu. Nasze biuro może zająć się Twoim zleceniem zupełnie kompleksowo, począwszy od samej koncepcji, nadzoru po wybranie dywanu w salonie. Zapraszamy do kontaktu.

Galeria

Sample 6

Sample 6

Sample 5

Sample 5

Sample 4

Sample 4

Sample 3

Sample 3

Sample 2

Sample 2

Sample1

Sample1

  • Sample 6
  • Sample 5
  • Sample 4
  • Sample 3
  • Sample 2
  • Sample1
do góry