Facebook

Architekci wnętrz

Beautiful Minds

Adres
Kaliska 23/32, 02-316 Warszawa
branża
Architekci wnętrz
telefon
+48698692704
strona internetowa
http://beautifulminds.pl/

Projekty przestrzeni mieszkalnych i usługowych

Projektanci Beautiful Minds stworzą zarówno elegancki i wygodny apartament, funkcjonalny dom dla całej rodziny, jak i prestiżowe biuro czy ekskluzywną restaurację. Nasze projekty są zawsze tworzone indywidualnie dla każdego klienta, z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Przedstawiane w formie wielobarwnych wizualizacji 3D, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Oferta projektowa realizowana jest, jako usługa samodzielna, lub kompleksowa z wykończeniem pod klucz.

Usługi budowlano-wykończeniowe

Jeśli posiadają Państwo własny projekt, zachęcamy do skorzystania z naszej ekipy budowlanej. Dysponujemy zespołem fachowców murarzy, malarzy, glazurników, hydraulików i elektryków. Usługa obejmuje nadzór projektanta.

Merchandising

Nasi specjaliści prowadzą działania merchandising'owe w ekskluzywnych salonach odzieżowych i meblowych. Wiemy, że odpowiednie zaprezentowanie produktu jest sztuką, która wpływa nie tylko na zwiększenie sprzedaży, ale również na budowanie wizerunku marki w świadomości klienta. Wykonana przez naszych specjalistów aranżacja wystawy, ekspozycji i wnętrza Państwa sklepu, podkreślona kolorem, oświetleniem, dźwiękiem, z odpowiednim wykorzystaniem topografii i zasad psychologii społecznej, przyciągnie potencjalnych klientów, zwiększy subiektywną wartość towaru w ich oczach, oraz przyczyni się do zwiększenia sprzedaży Państwa produktów, budując jednocześnie wizerunek marki. Tworząc charakter przestrzeni salonu, opracujemy Księgę Visual Merchandisingu, w której szczegółowo przedstawimy stałe reguły wystroju wnętrza oraz przygotowywania wystaw i ekspozycji.

Home staging

Łącząc doświadczenie naszych PR'owców i projektantów, jesteśmy w stanie każdą nieruchomość przygotować do szybkiej i zyskownej sprzedaży, bądź wynajmu. Oferta Home Stagingu, czyli przygotowania nieruchomości pod inwestycję, skierowana jest do agentów nieruchomości jak i indywidualnych sprzedawców. Przy niskim nakładzie finansowym (1-3% od wartości nieruchomości) nasi specjaliści zmienią znajomą Państwu przestrzeń tak, by stała się atrakcyjna dla większości nabywców, skracając czas sprzedaży do 40%, a jej wartość podnosząc nawet do 10-15%. Techniki Home Stagingu stosowane przez Beautiful Minds podnoszą prestiż nieruchomości, zwiększają grono zainteresowanych klientów i co najważniejsze pozwalają na uzyskanie od kupującego jak najlepszej ceny.

Galeria

Beautiful Minds

Beautiful Minds

Beautiful Minds

Beautiful Minds

Beautiful Minds

do góry