Facebook

Kuchnie

URIMEBLE

Adres
Witosa 73a, 39-220 Pilzno
branża
Kuchnie
telefon
146721879
telefon komórkowy
693240235
fax
146721879
e-mail
urimeble@gmail.com
strona internetowa
http://www.urimeble.pl/

URIMEBLE to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem solidnych mebli, z wykorzystaniem wysokiej klasy akcesoriów dominujących producentów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pozwoli sprostać Twoim nawet najśmielszym oczekiwaniom, dając Tobie zadowolenie na długie lata, a nam satysfakcję.

Wspólnie stworzymy takie meble, w których otoczeniu będziesz czuć się miło, wygodnie i swobodnie, a zarazem będą one  funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Dzięki trójwymiarowej wizualizacji poczujesz atmosferę swojej nowej kuchni już na etapie projektowania!

Zaskoczymy Cię kompleksowo wykonanym projektem tworzonym przez młody i kreatywny umysł, który podczas pracy stawia przede wszystkim na funkcjonalność skupiając się również na osiągnięciu oryginalnej i nietuzinkowej atmosfery w Twoim wnętrzu.

Dzięki fotorealistycznej wizualizacji 3D zobaczysz jak niewiele trzeba żeby zamienić szarą, przytłaczającą Cię przestrzeń w świat nowoczesnego, niepowtarzalnego designu.

Galeria

kuchnie nowoczesne

kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne

kuchnia stylowa- sprzęt AGD

kuchnia stylowa- sprzęt AGD

Kuchnia urimeble

Kuchnia urimeble

Kuchnia Stylowa- fronty Marynika Brzoza Orange

Kuchnia Stylowa- fronty Marynika Brzoza Orange

4.2	Meble skrojone na Twoją miarę. Kompleksowa obsługa: od projektu, przez trójwymiarową wizualizację i produkcję mebli aż po realizacje w twoim domu

4.2 Meble skrojone na Twoją miarę. Kompleksowa obsługa: od projektu, przez trójwymiarową wizualizację i produkcję mebli aż po realizacje w twoim domu

  • kuchnie nowoczesne
  • Kuchnie nowoczesne
  • kuchnia stylowa- sprzęt AGD
  • Kuchnia urimeble
  • Kuchnia Stylowa- fronty Marynika Brzoza Orange
  • 4.2	Meble skrojone na Twoją miarę. Kompleksowa obsługa: od projektu, przez trójwymiarową wizualizację i produkcję mebli aż po realizacje w twoim domu
do góry