Facebook

Meble

X-System Beata Choroszyńska

Adres
Orchowiecka 17, 03-161 Warszawa
branża
Meble
telefon
600268326
telefon komórkowy
696039939
e-mail
biuro@x-system.pl
strona internetowa
http://www.x-system.pl/

O nas

Firma X-SYSTEM Beata Choroszyńska od kilkunastu lat działa na rynku usług meblowych, oferując swoim Klientom kompleksową obsługę od etapu projektowania do montażu w miejscu przeznaczenia.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasi projektanci wykonują aranżacje wnętrz w zakresie konsultacji jak i pełnych projektów.

Realizujemy również indywidualne pomysły w dziedzinie szeroko pojętej sztuki użytkowej.

Oferujemy kompleksową zabudowę każdego typu pomieszczeń: garderoby, sypialnie, salony, pokoje dziecięce, kuchnie, przedpokoje, biblioteki, gabinety, biura, łazienki, jak i meble: łazienkowe, kuchenne, gabinetowe, biblioteczne, RTV i inne wolnostojące.

Dodatkowym atutem naszych usług jest produkcja mebli według projektów jednostkowo wykonywanych dla każdego inwestora.

Ze względu na wysoką jakość stosowanych produktów, nowoczesne rozwiązania techniczne, szeroką gamę wzorów oraz profesjonalną obsługę, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Szafki na zamówienie, szafki łazienkowe, szafki kuchenne, pawlacze do przedpokoi, półki do salonów, szafki z decoupagem, szafki do spiżarni, szafki z fototapetą, szafki do pomieszczeń gospodarczych, szafki fornirowane, szafki laminowane, szafki lakierowane, szafki na wysoki połyska, szafki z drzwiami przesuwanymi, szafki z drzwiami składanymi, szafki z drzwiami harmonijkowymi, szafki biurowe zamykane, szafki podświetlane, szafki z witryną, szafki na buty, szafki RTV, szafki z szufladami, szafki nietypowe, łóżka fornirowane, biurka fornirowane, kątowe biurka pracownicze, kontener podbiurkowy, regały na segregatory, regały na książki, półki na książki, pomocnik na kółkach.

do góry