Facebook

Meble

beds.pl

Adres
ul. Wiślana 25, 85-773 Bydgoszcz
branża
Meble
telefon
(52) 3440808
e-mail
beds@beds.pl
strona internetowa
http://www.beds.pl/

Jeśli meble to tylko z twardego, litego drewna

Ciepło bijące od litego drewna oraz niepowtarzalność usłojenia sprawiają, że to właśnie meble wykonane z niego uchodzą za najdoskonalsze. Są znacznie bardziej trwałe od tych z tworzyw drewnopochodnych, dzięki czemu posłużą nam znacznie dłużej, nie tracąc na swojej wartości. Poza tym design charakteryzujący meble drewniane nigdy nie wychodzi z mody. Producenci mebli z twardego litego drewna, cenią klasykę i prostotę, a meble wykonane w takim minimalistycznym stylu nawet po dziecięciu latach będą nadal modne.

Lite drewno to gwarancja najwyższej jakości, czego potwierdzeniem są surowe normy, którym podlega. Wysoką jakość mebli wykonanych z naturalnego drewna potwierdzają atesty. Szukając mebla idealnego do spania, warto wybrać ten, który posiada certyfikat świadczący o jego wysokiej jakości.

 

Propozycje z BEDS.pl

Meblami spełniającymi powyższe warunki są z pewnością łóżka i inne meble do sypialni z oferty polskiego producenta – firmy STWD – prowadzącej sprzedaż bezpośrednią poprzez firmowy sklep internetowy BEDS.pl. Są to meble wysokiej jakości z twardych gatunków drewna (buk i dąb), posiadające certyfikaty potwierdzające zgodność z europejskimi normami. Meble ze sklepu BEDS.pl trafiają pod strzechy domów niemal w całej Europie.

 

KOLEKCJA SETI

Ponadczasowy wzór łóżka SETI stale przykuwa uwagę. Naśladowany przez wielu, stale niedościgniony – tak można streścić walory estetyczne i funkcjonalne tego wyrobu. Drewniane łóżka to przecież zakup na lata.

Zestaw mebli SETI został uzupełniony także o serię komód w 4 wariantach wymiarowych z różnymi opcjami układu drzwi i szuflad. Dzięki tej kolekcji można stworzyć wspaniałą atmosferę w sypialni sprzyjającą zacieśnianiu więzi małżeńskich.

 

KOLEKCJA VINCI

Prosty, ale zachwycający design łóżka VINCI sprawia, że mebel ten wzbudza podziw. Mebel do spania dostępny jest w dwóch wariantach: wysokim i niskim. Oba prezentują się wspaniale.

Łóżko nie może obejść się bez szafek nocnych. Te z kolekcji VINCI idealnie podkreślają wygląd łóżka, a całość wygląda jak architektoniczne dzieło. Funkcjonalność łóżka może wzbogacić pojemnik na pościel, do którego dostępu strzegą łatwe w użytkowaniu stelaże na siłownikach pneumatycznych. Zatem producent stawia nie tylko na dobre materiały i wzornictwo, ale także na funkcjonalność wytwarzanych wyrobów.

Dzięki pozostałym meblom z kolekcji: komodom o różnych rozmiarach i konfiguracjach półek oraz szuflad, toaletce, szafom oraz szafkom RTV kompleksowo urządzimy wnętrza sypialni, a te w stylu VINCI zachwycają.

Kolekcje mebli do sypialni z litego drewna dostępne na: www.beds.pl

Galeria

kolekcja drewnianych mebli KOLI

kolekcja drewnianych mebli KOLI

kolekcja drewnianych mebli SETI

kolekcja drewnianych mebli SETI

Łóżko bukowe BIT z panelem ściennym

Łóżko bukowe BIT z panelem ściennym

BEDS.pl - z nami Ci się przyśni

BEDS.pl - z nami Ci się przyśni

  • kolekcja drewnianych mebli KOLI
  • kolekcja drewnianych mebli SETI
  • Łóżko bukowe BIT z panelem ściennym
  • BEDS.pl - z nami Ci się przyśni
do góry