Facebook

Wykonawcy

Diamett Flooring Anna Wyskiel

Adres
Tarkowo Dolne 53, 86-060 Nowa Wieś Wielka
NIP
856-161-32-47
REGON
811911509
branża
Wykonawcy
telefon
52/3812489
telefon komórkowy
609818806
e-mail
diamett@gmail.com
strona internetowa
http://www.diamett.com/

Innowacyjne na skalę światową konstrukcje deski podłogowej z serii High-Tech Floors by Diamett umożliwiają ich bezproblemowe użytkowanie przy zastosowaniu niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego. Wysoka przewodność termiczna podłóg Diamett gwarantuje, że ciepło nie zatrzymuje się pod parkietem.

Dzięki rdzeniowi z wysokiej gęstości włókien włókien drewnianych Podłogi High -Tech Floors by Diamett cechują ekstremalna stabilność wymiarów bez względu na porę roku , zmian wilgotności i temperatury.

Oferujemy parkiety z lakierami tradycyjnymi, ceramicznymi i olejami.

Społeczności architektów i projektantów wnętrz dedykujemy serię E-volution - z XXI wiecznym designem o ekstremalnych parametrach wytrzymałościowych.

ClimaFloor System rewolucjonizuje technologie ogrzewania podłogowego.

Połączenie zalet Systemów Clima Floor i High-Tech Floors by Diamett znacząco wpływa na podniesienie komfortu temperaturowego, obniżenie kosztów inwestycyjnych jak i zużycia energii w sezonie zimowym w okresie grzewczym a w porze letniej przy schładzaniu pomieszczeń.

Zastosowanie obu Innowacyjnych technologii Clima Floor i High -Tech Floors pozwalają na wymierne oszczędności zasobów naturalnych.

do góry