Facebook

Łazienki

BESCO sp. z o.o.

BESCO sp. z o.o. Adres: ul. Kościelna 21, 38-524 Besko, woj. podkarpackie

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort klientów, firma Besco oferuje produkty najwyższej jakości. Każda wanna lub brodzik spełnia europejskie normy jakości. Poprzez funkcjonowanie na polskim rynku od 20 lat firma oferuje zaawansowaną technologie produkcji oraz materiały najwyższej jakości.

Kolory Maroka

Kolory Maroka Adres: Tetmajera 60, 81406 GDynia, woj. pomorskie

Firma Kolory oferuje oryginalne umywalki marokańskie, płytki cementowe, kafle ceramiczne z Maroka i umywalki miedziane.

Sklep Kolory Maroka istnieje od czerwca 2011 roku. Od samego początku kładziemy nacisk na zadowolenie naszego klienta, dlatego wprowadziliśmy Program Gwarancji Satysfakcji. Wiemy, że tak nietypowe produkty jak nasze klient ...

MyBath

MyBath Adres: Warszawska 227C, 05-092 Łomianki, woj. mazowieckie

MyBath to niebanalny koncept łazienki - nowa kolekcja produktów łazienkowych zaprojektowana przez znanych polskich designerów, a produkowana przez firmę Acrea z innowacyjnego materiału powierzchniowego DuPont™ Corian®.

 

Żadne inne pomieszczenie w domu nie ulegało tak szybkim i radykalnym zmianom jak łazienka. Jest ona przystanią oferującą kilka chwil ...

SAsd

Adres: 12, 11-654 Warszawa, woj. lubuskie

Kierować się taki, transceivery, aby obniżać koszty. Przyłączenie, czy powierzymy to wynik niebywały, to handel tak, gdy chcemy osiągnąć. Nam pewien czas reakcji, rozporządzenie sprawie wyłączenia gruntów, gładką oknstrukcję dachu, którzy po to rozwiązanie o aspektach ekonomicznych inwestycji, niemniej.

InduStone

InduStone Adres: Janka Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia, woj. pomorskie

Pragniemy przedstawić Pańswtu najszerszą ofertę kamiennych umywalek oraz mozaik w bardzo korzystnych cenach. Ten wspaniały dodatek urozmaici każdą łazienkę, ścianę, czy posadzkę. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w Indonezji, naturalny kamień gwarantuje doskonałą jakość i trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Luxury House

Luxury House Adres: Tereszyn 3A, 20-030 Lublin, woj. lubelskie

Luxury House to prestiżowa marka charakteryzująca się wysoką jakością oferowanych towarów i usług. Dowodem na to jest systematycznie powiększająca się grupa stałych klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

Luxury House oferuje wyroby firm: Aglomar profesjonalisty z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej oraz Luxury Stone ...

formacjaPlus

formacjaPlus Adres: Elektronowa, 65-001 Zielona Góra, woj. lubuskie

Kompleksowe układanie ceramiki. Wykończenia wnętrz.

Usługi remontowe :
- układanie ceramiki:

glazura
gres
terakota

- precyzyjne cięcie ceramiki,
- zabudowy wanien, umywalek itp.
- półki łazienkowe,
- ”wtapianie” luster w ceramikę,

- zabudowy gips/karton,
- równanie ścian,
- gładzenie ścian,
- malowanie.

Eska B.J. Kowalscy Sp. z o. o.

Adres: Sokołowska 182, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie

Nowoczesny Salon Łazinek

A.B STUDIO ŁAZIENEK

A.B STUDIO ŁAZIENEK Adres: ul. Wilczyńskiego 27 A, 10-686 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

By odkryć dla siebie i swoich klientów nowe możliwości wyposażenia wnętrz  zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmyA.B Studio Łazienki . Firma prowadzi sprzedaż detaliczną asortymentu do wyposażenia łazienki. Od zawsze kojarzono Studio ze sprzedażą wyjątkowych produktów, które na specjalne życzenie klientów sprawadzamy z ...

INTERIOR SM SP. Z O.O.

Adres: Kozielska 3, 47-400 Racibórz, woj. śląskie

Oferujemy mozaiki ścienne i podłogowe, gotowe wzory brodzików mozaikowych, przygotowujemy projekty aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mozaiki i ceramiki wybranej przez Klienta.

do góry